EGS-GalNet online-bijeenkomst 23 oktober 2020

Op 23 en 24 oktober vindt weer het jaarlijkse EGS-GalNet congres plaats, waarin internationale artsen, wetenschappers en Europese patiëntvertegenwoordigers de laatste inzichten over galactosemie met elkaar delen. Het congres wordt georganiseerd door Jeroen en Maaike van Kempen en prof. dr. Estela Rubio. Vanwege de coronacrisis vindt deze bijeenkomst dit jaar digitaal plaats (via ZOOM). Hierbij nodigen we jullie graag uit om daaraan deel te nemen. De bijeenkomst zal volledig in het Engels zijn, dus het is handig als je daar enigszins mee uit de voeten kunt.  Het programma is bijgevoegd. Je dient je vooraf te registreren via deze link, ook als je een deel wilt volgen. Meer informatie vind je op http://www.galactosaemia.eu/.

Ook artsen die normaal niet deelnemen zijn van harte welkom. Dit webinar in Engelstalig.

Het programma kun je hier lezen.

Leuk als je deelneemt!

met vriendelijke groet,

het bestuur van de GVN